Reklam & Banner Tasarımı

İşte beni benden alan konu…

Kendimi anlatırken de bahsetmiştim, tasarım benim için dans gösterisi seyretmek gibi birşey..
Renklerin şarkı söyleyebildiğini biliyor muydunuz? 

Reklam görsellerini ve banner çalışmalarını büyük bir keyifle hazırlıyorum. 

Tasarım bir şeyi yeniden yorumlamak demek bana göre, bazen yeni bir keşif, bazen yeni bir bakış…

Neyi amaçladıysanız onu size sağlayabiliyorsa on numara bir iş çıkmış demektir. 
Bazen ürünlerinizin satışını arttırmak, bazen yaptığımız işi tanıtmak, bazen sosyal projelere yardımcı olmak, farkındalık yaratmak, bazen sadece takdir edilmek için kiii bu liste uzar gider, iyi bir tasarım gerekir. 

Önce kendinizde şu ünlü 5N+1K yı yanıtlayın.. Sonra da bana iletmeyi unutmayın..Bakalım neler yapabiliriz bu bilgiler ışığında…

Broşür & Katalog Tasarımı

Broşürler genellikle bir iki sayfalık ya da akordeon kırımlı olabilir.
En çok tercih edilen 2 kırımlı broşürlerdir. El ilanlarından daha kaliteli ve kalın bir kağıda basıldığı için daha çok rağbet görmektedir. Üstelik daha fazla bilgi aktarılabilmektedir. 

Kataloglar genelde kurumsal firmaların tercih ettiği basılı reklam aracıdır. Firmaya ait ürünleri, yada hizmetleri tanıtmak amaçlı kullanılır. Tabi bazen kişisel de talep edilmektedir. Özellikle sanatçılar, eserlerini tanıtmak için farklı ve özgün tasarımlar istemektedirler. 

Ben de Broşür ve Katalog hazırlıyorum. Fiyatları hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medya Tasarımları

Bireysel yada kurumsal olarak ihtiyaca uygun ölçülerde reklam görselleri hazırlıyorum.

Facebook, İnstagram Twitter vb her birinin kendine özel birkaç ölçüsü bulunuyor. İsterseniz bir tane, isterseniz her biri için paket şeklinde reklam görsellerini satın alabilirsiniz.

Dilerseniz sadece reklam görseli hazırlayıp telsim etmek yerine, sosyal medya görsellerinizin yönetimini de gerçekleştirebilirim. 

WORDPRESS WEB SİTE

WordPress tabanlı web siteleri hazırlıyorum. 

Bu noktada farklı ihtiyaçlara sahip olabilirsiniz, Sadece WordPress kurulumu yada tema kurulumu isteyebilirsiniz eklenti ve genel site ayarlarının yapılmasını talep edebilirsiniz. 
Ya da sıfırdan yepyeni bir web sitesi hazırlanmasını isteyebilirsiniz. 

Firma Tanıtım, Kişisel bloglar, Portfolyo sitesi, Belli bir konuya özel bloglar için, ihtiyacınız doğrultusunda sunacağım templateleri birlikte inceleyebilir ve karar verebiliriz. 

 

 

 

 

Influencer Marketing

Yani türkçesi ÇIĞIRTKAN VAAARRRR….

Nee! Tamda öyle işte… Siz ürününüzü verir, misyon ve vizyonunuzu aktarırsınız. Ben sizin yerinize ürünü sosyal medyada tepe tepe yayar tanıtırım. 

Siz mekanınızı bana tanıtırsınız. Ben bir tutam hayal gücü, bir tutam reklam yönetimi ve bir tutam görsel tasarımla cihana ilan ederim. 

Yanlış bilmiyorum dimi ben bu İnfluecer’ı.. Yok ya böyle böyle.. Cidden böyle yaa aaa..

Sunum & Infografik

Gelelim Infografik sunumlara.. İlk okuduğumda inorganik diye okumuştum. Bir de dalga mı geçiyorlar diye de söylenmiştim (Yüksek sesle) rezalet yani…
Neyse geçti gitti, kimsenin bilmesine gerek yok, kapatalım konuyu.. 🙂

Yanda da gördüğünüz gibi bu sitemin içinde kullandığım gibi basit yada çok daha kapsamlı olabilir, sayfalarca yazarak anlatabileceğiniz yazıları bir sayfaya sığdırabilen, görsel hafızayı da dahil ederek akılda kalıcılığı arttıran yeni nesil bir çalışma tekniğidir. 

Ve evet ben bu hizmeti veriyorum, beni arayabilirsiniz.

 

Metin Yazarlığı

Editörlük, Seo uyumlu makale yazarlığı yapıyor ve basın bültenleri hazırlıyorum. 

En sevdiğim konular hayvanlar ve tatlılar.. Özellikle bu konular için gözü kapalı benimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bitmiyor, enerjim bu iki konuya adeta fışkırıyor..
Şöyle söyliyim bir kedinin patisinden konuya girer ve beni durdurmazsanız onuncu sayfada safari de kaplanlara selam verip, kutuptaki penguenlerin espri yeteklerinin ne denli gelişmiş olduğuyla devam ederim. Dikkat edin, bitiririm demiyorum daha ..

Ama özgün yazılar istiyorsanız, neredeyse her konu hakkındaki mütevazi bilgi dağarcığım ve araştırmacı gazeteci ruhumla size hatırı sayılır bir yazı sunabilirim. 

 

Web Sitesi İçeriği

Şu an Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yenilenen web sitesinin tüm içeriğini revize ediyorum

Ayrıca Gündüz Saka Kişisel Gelişim web sitesini kople yeniliyorum.  Yakında yeni tasarım ve içeriklerle yayına girecek.